Hizmetler

Oku Yazdır

Havaalanı Transferi

Rahat bir havaalanı transferi ayarlayarak seyahatinizi tamamlamak son derece basit.

Şimşek Turizm, protokol taşımacılığı, kongre seminer organizayonlar dışında bireysel olarak kişi veya grupların havaalanı transferlerini gerçekleştirmektedir. Bu transferler esnasında araç seçeneği olarak, VIP OTomobil, Minibüs, VIP Minibüs, Midibüs veya Otobüs seçenekleri sunulmaktadır. Yurt içi ve dışından havayolu ile gelen bütün konuklarımızın havaalanından karşılanıp istedikleri adrese ulaşımı sağlandığı gibi, havaalanı transfer hizmeti de karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir.

Misafirlerinizin sizin ve ülkemiz hakkındaki ilk düşünceleri aslında gümrük kapısından çıktıkları zaman hava alanında başlıyor. Bizler, bu ilk izlenimin olumlu ve başarılı olması için tecrübelerimize dayanarak misafirlerimizi karşılıyoruz. Birkaç saatlik uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar.

Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz hakkında kısa bilgiler veriyor. Kaldıkları otele varıldığında yine arkadaşlarımız valizlerinin taşınmasına ve check in işlemlerine yardımcı olduktan sonra misafirimiz ile vedalaşıyorlar.

Dönüş transferlerimizde ise, misafirlerimize check out işlemlerinde yardımcı olduktan sonra otelden ayrılıp, bu sefer ülkemiz hakkındaki düşünceleri üzerine kısa ve keyifli sohbetler yaparak yolculuğumuzu tamamlıyor, hava alanında check in işlemlerine yardımcı olduktan sonra onlardan ayrılıyoruz.