KURUMSAL BİLGİLER

Oku Yazdır

Tarihçe

Firmamız 2000 yılında "Turizm Taşıma" alanında çıktığı istikrarlı ve başarılı dolu yolda Filo Araç Kiralama hizmetini de deneyimli ve uzman kadrosu ile birlikte kaliteli ve güvenli bir şekilde müşterilerine sunmanın onuru ve gururunu yaşamanın sevinci içerisindedir.

Şimşek Turizm & Araç Kiralama; sektörde ilerici firma olarak, TÜRKAK onaylı ISO-9001:2000 ve TSE belgeli olup tüm standartlara uygun, hizmet kalitesinin yüksek olduğu bir firmadır. Araç personellerimiz Pisko-Teknik, SRC ve ileri sürüş tekniği eğitimlerinden geçirilmiş olup tüm belgeleri mevcuttur.

Araçlarımızın hepsinin rutin kontrolleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte, olası risklere karşı önlemleri alınmaktadır. Ayrıca firmamıza hizmet veren tüm araçların trafik sigortası, kasko ve ferdi kaza sigortası poliçeleri tarafımızdan tamamlanmakta ve takip altında tutulmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli piyasa araştırmasını yapan ekiplerimiz müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda çözümleri bizlere ulaştırmakta bizler de müşteri haklarını tarafsız ve adilane bir şekilde yürütmekte ve bunu da görevlerimizin en başında tutmaktayız.

Bir firmanın çalışmakta olduğu veya çalışacağı tüm tedarikçilerdeki beklentisi; güven, kalite, yeterlilik, taleplere anında ve kolay çözümler sunabilmek ve zamanı iyi değerlendirme becerisine sahip firmalar ile çalışmaktadır.